А чек за покупку попросити подивитися, так всім відомо, як робляться такі речі, можна товарний чек і на мільйон оформити.

взагалі-то по ідеї на стільчики та інше їм виділяється з держ. бюджету.

Куплять стільці не там, де краще, а у знайомих, стикалася з цим. Син навчався в одній школі, так ми несли гроші без розмов, тому що і відзвітують, і, навіть, здачі віддадуть. А школа-картинка, двір найкращий у місті. У другій же школі легше було відкупитися, ніж бачити як на дитині відіграються. І школа, до речі, досі незатишне. Значить не знайшовся ще сміливий допитливий батько. А ось ми, свого часу, струсили.

Це не зовсім законно. Тобто, з одного боку, це "добровільне пожертвування", А з іншого боку, Вас потім все (у тому числі і батьки) замучать, чому всі здавали, а Ви – ні.

У нашому саду було так: на загальних зборах заведущая відзвітувала перед батьками, хто що купував, на що були витрачені зібрані гроші і т. Д. А якщо ви В ГРУПІ збираєте на стільчики, то тут однозначно – треба ходити на батьківські збори і висловлюватися, що Ви не бажаєте нових стільців або просто не маєте достатньо коштів. Це питання вирішуємо. Удачі вам!

Якщо з Вас окрім оплати змісту Вашої дитини в дитячому садку, вимагають додаткові гроші на ремонт, подарунки, нові меблі та інше – знайте:

1. Ви не зобов’язані фінансувати діяльність державних і муніципальних освітніх установ, а можете лише надавати посильну матеріальну допомогу на добровільній основі (тобто за Вашим особистим бажанням).

Порушення принципу добровільності державними освітніми установами при залученні грошових коштів батьків (законних представників) учнів, вихованців, вимога внесення вступного внеску при прийомі дитини до освітній заклад, примусовий збір грошей на ремонт, примус до отримання платних освітніх та інших послуг є незаконними.

Або читайте оригiнал here.


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =