Це питання турбує багатьох людей, які хочуть побудувати каркасний будинок своїми руками для постійного проживання.

А адже правильно спроектований будинок дозволить не тільки насолоджуватися теплом і затишком взимку, але і заощадить Ваші кошти на опалення житла. Будинки, спроектовані за канадською технологією, дозволяють максимально ефективно утеплювати зовнішній контур дому та забезпечувати комфортні умови для проживання.

Варто відзначити, що в будинках, побудованих за канадською технологією, витрати на подальше опалення будуть істотно нижче, ніж в заміських будинках, побудованих з бруса або цегли. А це – суттєва економія коштів.

Завдяки розвитку промисловості, в даний час на ринку будівельних матеріалів з’явилася велика різноманітність ефективних утеплюючих матеріалів, які володіють відмінними теплотехнічними характеристиками.

Тому в каркасних будинках і холодною зимою, і жарким літнім днем ​​буде комфортно.

Для того, щоб розрахувати оптимальну кількість утеплювального матеріалу і зробити будинок по-справжньому теплим, необхідно знати теплотехнічні характеристики матеріалів і виконати необхідні інженерні розрахунки. Зробити це нескладно для фахівців, що мають будівельну освіту. Подивіться, як будується каркасний будинок своїми руками відео. Але більш важливим фактором є якість монтажу утеплювача і супутніх матеріалів, а також якість і довговічність самого утеплювача.

Найпоширенішим видом утеплювача в каркасних будинках є рулонні утеплюючі матеріали на основі скловати. Це найдешевший варіант утеплення, який досить добре працює при правильному його використанні.

З метою економії і зниження цін на свою продукцію, багато будівельних компаній пропонують в базовій комплектації рулонний утеплювач, який монтують в стінах і даху. Начебто ніякого підступу, але з часом такий утеплювач під власною вагою починає сповзати, утворюються мости холоду. У підсумку вдома холодно, стіни промерзають, і щоб виправити ситуацію, доведеться розбирати всю внутрішню обшивку. Такий капітальний ремонт вимагає великих фінансових витрат, а саме неприємне – це вимушений переїзд з дому на час ремонту. Ось так, в спробі заощадити 15-20 тис. Руб. Ви можете втратити через 2-3 роки близько півмільйона рублів на капітальному ремонті.

Багато компаній пишуть, що утеплювач ефективно закріплюється і сповзати не буде, але, на жаль, це НЕ ТАК! Такі хитрощі допомагають ненадовго, і проблем не уникнути. Тому такі утеплювачі не варто використовувати в стінах і даху, а в перекриттях їх можна використовувати без проблем. Дивіться, як правильно будується каркасний будинок своїми руками фото в розділі «Фотогалерея».

У нашій компанії вже в базовій комплектації каркасних будинків ми використовуємо ефективні плитні утеплювачі на основі базальтового волокна. Жорстка плита утеплювача легко монтується і буде служити довго.

Комплексний підхід до питання утеплення будинку і якісно виконані роботи з будівництва дозволяють нам гарантувати, що у Вашому каркасному будинку буде тепло і затишно круглий рік.


Або читайте оригiнал here.

З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + 17 =