Неймовірні факти

Всі ми не раз спостерігали за ситуацією, коли чоловіки, ніби загіпнотизовані роздивляються груди жінки. При цьому навіть у самого розумного представника сильної статі під час розмови з жінкою погляд раз у раз зміщується трохи південніше.

Два американських дослідника Ларрі Янг (Larry Young) і Брейн Олександр (Brain Alexander) вирішили знайти пояснення цьому явищу.

Як стверджує д-р Янг з біологічної точки зору одержимість чоловіків жіночими грудьми досить дивна.

"Чоловіки – єдині ссавці, яких захоплює груди в сексуальному плані ", – Пояснив фахівець. "А жінки єдині ссавці, чиї груди збільшується в підлітковий період незалежно від вагітності. Також ми єдині види, які пестять і сексуально стимулюють груди під час сексу і попередньої гри".

Як стверджують вчені, інтерес до жіночих принад має глибокі біологічні корені в нашому мозку. Дослідження навіть показують, що при вигляді грудей або просто бюстгальтера, чоловіки починають приймати погані рішення .

Так як повна груди в основному складається з жиру, еволюційні біологи припустили, що великі груди сигналізує чоловікові про те, що жінка пашить здоров’ям, а отже є гарною кандидатурою для виношування і виховання його дітей.

Проте дослідники Янг і Олександр вважають, що в усьому винен механізм, який створює зв’язок між дитиною і матір’ю.

Новонароджена дитина стимулює груди матері, що вивільняє гормон окситоцин. Це призводить до розслаблення гладких м’язів в грудях, і виділяться молоко. Але у окситоцину є й інша роль. Він привертає увагу матері до дитини. При цьому особа, запах і звук голосу дитини міцно віддруковуються в мозку матері, зміцнюючи зв’язок між ними.

Іншими словами любов чоловіків до грудей – це несвідоме еволюційне спонукання, яке допомагає людям формувати міцний зв’язок .

Переклад: Філіпенко Л. В.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Чому не цвіте герань

    Назва герань майже у кожного асоціюється з пишним рослиною з яскравими квітами. Цей невибагливий квітка може рости і в горщику в кімнаті, і на клумбах садової ділянки в будь родючому ґрунті і шви…

  • Як вибрати садовий подрібнювач – який краще і чому

    Багато дачники сьогодні відмовилися від хімічних добрив, щоб власні овочі та фрукти були максимально безпечними. Але чому ж тоді підгодовувати город і сад? Сміттям з власної ділянки! Звичайно, йо…

  • Чому жовтіє листя у монстери

    Чому жовтіє листя у монстери Ця рослина вже давно завоювало серця багатьох квітникарів, так як важко уявити інше кімнатна рослина, яка б володіло такий декоративністю, і при цьому було зовсім нев…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − fifteen =