Ви вирішили замінити старий дверний дзвінок на новий, але не знаєте, як це правильно зробити? У процедурі установки і монтажу дверного дзвінка немає нічого складного, але є деякі нюанси, які дану процедуру роблять кілька важкою. У даній статті ми розповімо вам, як правильно встановити і підключити дверний дзвінок.

Підготовка до встановлення дверного дзвінка

Тепер визначаємося з самим дзвінком: який простіше по підключенню, який краще дзвонить, який має більше функцій, і який гармонійно впишеться в дизайн коридору. Коли ви вибрали дверний дзвінок і кнопку до нього – приступаємо до його монтажу.

На остаточному етапі підготовки до монтажу дверного дзвінка необхідно подивитися і продумати: як буде проведено електричний кабель, а точніше: де саме він буде прокладений. Ідеальний варіант – сховати його в стіну, більш простий – сховати в спеціальний пластиковий декоративний короб для проводки. У будь-якому випадку, незалежно від того, як буде прокладений кабель, він не повинен йти поверх іншого кабелю, щоб його просто напросто не перебити.

Для підключення дверного дзвінка цілком достатньо двожильного мідного кабелю з перетином 1,5 квадрата. Якщо ж у вас «новорічний» дзвінок, наприклад з підсвічуванням і т.п. то для його підключення можливо знадобиться 3-ох, а може бути навіть і 4-ох жильний кабель. Тому, майстри сайту KSportal.ru рекомендують зупинити свій вибір на простому дзвінку, чим він простіше – тим його легше встановлювати і тим довше він прослужить, зайві «навороти» ні до чого.

Установка дверного дзвінка своїми руками

Коли дзвінок, кнопка та провід куплені – приступаємо до монтажу. Давайте розглянемо приклад установки і підключення стандартного дверного дзвінка.

Для початку за допомогою перфоратора або ударного дриля робимо наскрізний отвір у стіні, звідки буде виходити кабель з квартири. Потім за допомогою спеціальної насадки-лопатки робимо штроби, в які буде покладений кабель підключення дверного дзвінка.

Коли штроби готові виробляємо установку кнопки дверного дзвінка і самого дзвінка. Для кріплення дзвінка і кнопки, за допомогою того ж перфоратора або ударного дриля робимо отвір в стіні і вбиваємо дюбель, далі за допомогою самореза фіксуємо дверний дзвінок і його кнопку до стіни.

Як правильно підключити дверний дзвінок

Отже, перед безпосередньою процедурою підключення дверного дзвінка необхідно відключити пробки лічильника або вступної автомат: на «фазу» і «нуль». Після чого виробляємо укладку кабелю і підключаємо кабель до кнопки, потім підключаємо кабель до дзвінка і в самому кінці підключаємо кабель безпосередньо до квартирної розводці.

При підключенні дверного дзвінка потрібно розуміти схему підключення. Для підключення стандартних моделей дзвінків, до дзвінка від квартирної розводки ведеться тільки «нуль», «фаза» від розводки тягнеться до кнопки дзвінка, а від кнопки йде до самого дзвінку. Схема проста: кнопка є переривачем на шляху «фази» від розводки до дзвінка. Коли натискають на кнопку, фаза замикається і надходить на дзвінок, завдяки чому він починає дзвонити. Схема така, як і при підключенні люстри: «нуль» йде на пряму, а «фаза» йде через вимикач, а тільки потім на люстру.

Для підключення більш складних моделей дверних дзвінків, можливо, знадобитися вести і додатковий дріт, наприклад «нуль» для підсвічування.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як підключити дверний дзвінок

    Для того, щоб правильно підключити дверний дзвінок. в першу чергу, необхідно точно знати, яка у вас в квартирі реалізована схема підключення і підібрати підходящий саме під неї тип дзвінка. Найп…

  • Як правильно підключити електролічильник

    Зміст статті: Як правильно встановити лічильник Оскільки електролічильники – це прилади, встановлення яких вимагає професійних навичок, їх установку все ж варто довірити професійним майстрам. Щоб…

  • Як правильно підключити і встановити витяжку до вентиляції – фото і відео

    Витяжка є тим предметом, без якого не обходиться жодна кухня, адже саме вона позбавляє це приміщення від непотрібних запахів і диму під час приготування їжі. Багато хто задається питанням, як же…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 6 =