Маленькі посудомийні машинки, в тому числі і настільні посудомийні машини, виробляються декількома фірмами. Концерн Electrolux пропонує кілька моделей такої посудомийної техніки, розрахованих на 4-5 комплектів посуду з трьома програмами мийки. Компактну посудомийну машину Electrolux ESF 2420 W можна встановити не тільки на столі, а також в кухонні колону або під мийку. Посудомийна машина Candy CPOS 100-S відноситься до розряду компактних посудомийних машин. Її місткість складає 4 комплекти посуду, можлива половинна Виробляються також нестандартні компактні посудомийні машини розраховані на 6 комплектів посуду. Всі види посудомийних машин оснащені системами, що забезпечують стійкість. Завдяки цьому при грамотній установці машина не схильна до вібрації. Виробники настійно рекомендують підключати посудомийку тільки до холодної води, так як вона набагато чистіше, ніж гаряча, це сприяє продовженню терміну служби машини.

Окремо стоять посудомийні машини можна встановлювати в будь-якому потрібному місці або приставляти до інших приладів. Ряд моделей соло-машин після зняття робочої поверхні можна встановлювати під стільницю. Компактні посудомийні машини можна розмістити на столі або вбудувати в кухонну шафу. Вбудовувані посудомийні машини добре вписуються в будь-яку кухонні меблі.

У цих машинах можна виділити два варіанти оформлення дверцята. Компактні духові шафи і мікрохвильові печі. Для багатьох людей головною проблемою є відсутність місця для установки посудомийної машини в малогабаритній кухні. Цю проблему знімають компактні посудомийні машини, які можна поставити просто на підлогу в будь-якому місці або на стільницю холодильника, можна вбудувати в кухонну шафу, а влітку відвезти на дачу. Для багатьох покупців актуальним стає витрату води. У міських квартирах вже встановлюють лічильники витрати гарячої та холодної води.

Для економною мийки 6 комплектів посуду в компактній посудомийній машині потрібно всього 7. Посудомийна машина Candy CPOS 100-S відноситься до розряду компактних посудомийних машин. Її місткість складає 4 комплекти посуду, можлива половинна Огляди, відгуки і тести посудомийних машин, розташовані в цій рубриці, допоможуть вам вибрати посудомийну машину, здійснити правильну установку і підключення посудомийної машини, підібрати необхідні засоби для посудомийної машини. Іспанії, що гаранітрует довговічність і високу якість роботи. Тип сушки компактних посудомийних машин Bosch конденсаційний, тому вони споживають в декілька разів менше електроенергії, ніж звичайна посудомийна машина.

Вашого кухонного інтер’єру, а компактність – дозволить заощадити настільки необхідне місце. Навіть якщо у вас малогабаритна квартира, вам не доведеться відмовлятися від покупки. У нашому інтернет-магазині ви можете купити пральні і посудомийні машини Bosch різних розмірів – від стандартних до компактних. З’єднувальний елемент для установки на пральну машину сушильного автомата. В останніх моделях посудомийних машин Electrolux передбачена функція дезінфекції посуду. Електролюкс, ви стаєте ще більш вільним, адже тепер безліч домашніх турбот можна довірити їй.

Вузькі посудомийні машини Electrolux є розумним компромісом для тих, хто хоче користуватися сучасними можливостями і високою якістю, але не має можливості або бажання встановлювати повногабаритну посудомийну машину. Компактні машини це прекрасний вихід для тих, хто миє не дуже багато посуду одночасно, або немає місця для установки посудомийної машини більших розмірів. Посудомийна машина захищає ваші руки від шкідливого впливу засобів для миття посуду, кухонне начиння не тільки чудово відмивається, але й дезінфікується, а кришталь набуває первозданний блиск. Посудомийні машини розрізняються залежно від габаритів і наявних функцій. Вбудовувані посудомийні машини органічно вписуються в інтер’єр кухні, не порушуючи цілісності дизайну. Для невеликих кухонь ідеально підходять компактні посудомийні машини.

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

  • Фасад посудомийної машини

    Фасад для посудомийної машини – установка і вибір. Такий предмет як фасад посудомийної машини буде виглядати дуже красиво тоді, коли вдало впишеться (як і інший предмет) в інтер’єр вашої кухні….


  • Підключення посудомийної машини. Установка посудомийної машини.

    Посудомийна машина давно стала не розкішшю, а необхідністю. Наша стаття розповість про те, як підключити посудомийну машину самостійно. Інструменти і матеріали для самостійного підключення посудо…

  • Вбудовувані посудомийні машини фото

    Сімейний обід або святкове застілля завжди закінчується, і з незабутніми емоціями залишається безліч немитого посуду. а прибирання так неприємна і займає масу часу. Але ж ми живемо в 21 столітті,…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =