Як встановити кухонну витяжку правильно так, щоб її монтаж приносив максимальну допомогу, щоб вона виконувала повноцінно покладені на неї функції. Для початку необхідно її вибрати. Як це зробити і як правильно провести її монтаж або установку читайте нижче нашу інструкцію.

Установка і підключення

 • 1.Як правильно закріпити над варильною поверхнею?

Якщо у вас газова варильна поверхня, потрібно відстань до витяжки не менше 80-85 см. Зверніть увагу на Жіроулавлівающие фільтри, які накопичують масу жирової пилу, за ними потрібно стежити – буде потрібно регулярне чищення. У разі розміщення її нижче 80 см, відкрите полум’я може спровокувати спалах. Якщо у вас електрична варильна поверхня, вона повинна розташовуватися не ближче 70-80 см щодо неї.

Не можна ігнорувати техніку безпеки. Внаслідок виникнення перепадів напруги електромережі, потрібне обов’язкове заземлення. Заземливши витяжку, ви страхуєте її від перегорання мотора, електронного блоку управління; також якщо вона буде заземлена, то у неї мимоволі не відключиться харчування. Кухонна витяжка сприяє підтримці чистоти стелі, меблів. Вона втягує непотрібні запахи, пари; забирає частинки гару, кіптяви.

 • 2.Немаловажним параметром є ширина витяжного обладнання. Ширина повинна або відповідати ширині плити, або перевищувати її.
 • 3.Процесси монтажу майже завжди полягає у приєднанні її до стіни, це вимагає чіткого дотримання розмітки і відповідального підходу.

Набагато складніше відбувається монтаж воздухоотвода, тут потрібно врахувати деякі особливості:

 1. ідеально, якщо воздухоотвод складається з коротких, прямих фрагментів;
 2. чим менше колін має воздухоотвод, тим краще він буде функціонувати;
 3. при загині воздухоотвода, потрібно встановлювати коліна з максимальним радіусом вигину;
 4. поверхню всередині повітряної труби повинна бути гладкою.

Яку вибрати?

Залежно від конструкції, все витяжні товари підрозділяються на кілька видів.

Настінні витяжки

Настільні витяжки

Настільні вбудовуються прямо в варильну панель. Таке пристосування, як настільне витяжний обладнання являє собою модуль панелі, наявний між грилем і плитою. Чим ближче до джерела забруднення буде розташовуватися вона, тим вище буде ступінь очищення повітря.

Продуктивність витяжки

Майте на увазі, що зазначена виробником гранична продуктивність виражається з урахуванням її роботи в режимі воздухоотвода. А режим рециркуляції увазі ще й додаткове навантаження на вентилятор, так як повітрю потрібно пройти крізь вугільний фільтр, – а це провокує спад продуктивності на 50-70%.

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

 • Установка витяжки на кухні


  Установка витяжки. Даються практичні поради про те, як встановити самостійно витяжку на кухні. Витяжка – різновид воздухоочистителя. Встановивши її на кухні, ви забезпечите чистоту повітря не тіл…

 • Як встановити витяжку її особливості, різновиди та монтаж

  Як правильно встановити витяжку? З цим завданням може впоратися тільки професіонал, або буде достатньо власних знань і сил? З цим питанням стикається велика кількість людей, і кожен сам для себе…

 • Установка витяжки над газовою плитою

  Припустимо, що всі суперечки і сумніви з приводу, яка саме витяжка вам потрібна, вже вирішені. Куди буде йти повітря – у вентиляційну шахту або, проходячи через фільтр, повертається в очищеному с…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 9 =