Здрастуйте, сьогодні зіткнувся з такою проблемою, що файл і папка не хоче віддалятися. а просить права адміністратора. хоча вхід в систему був здійснений саме під обліковим записом адміністратора. І зараз ми спробуємо в цьому розібратися.

Як видалити від імені адміністратора?

Зазвичай це відбувається після перевстановлення Windows, тому права залишаються минулого користувача. Можна звичайно це питання вирішити в настройках безпеки, але іноді на це не вистачає часу, або взагалі може не допомогти. Просте рішення виявилося в цьому файлі:

Після нього все встає на свої місця. Викачуємо файл в архіві, розпаковуємо, в ньому має лежати два файли реєстру. встановити і видалити. Натискаємо встановити, з’явиться віконце в якому натискаємо так.

Тепер якщо Ви натиснете по будь-якому файлу правою кнопкою миші, в меню, з’явиться напис Take Ownership, після її натискання права файлу або папки будуть змінені і Ви сміливо зможете видалити файл.

Якщо не допоможе видалити, то швидше за все потрібно створити папку будь-яку і перемістити цей файл. Після перезавантаження файл повинен піти.

Якщо ж файл не віддаляється від адміністратора  з інших причин, то швидше за все файл або папка зайняті якоюсь програмою і їх треба вивільнити. Про це читайте вже тут (Видалення файлу або папки).

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + fifteen =