Всім привіт. Вірус в оперативній пам’яті, це явище досить неприємне і на жаль не рідкісне.

До речі найчастіше проявляється у випадках неправильної налаштування антивірусу або відсутності оного. Якщо у вас така ситуація, то раджу вам ознайомиться з статтею — настройка і установка антивіруса .

Перш ніж, видалити вірус з оперативної пам’яті, варто розібратися, що відбувається з антивірусною програмою, встановленої на вашому комп’ютері. Швидше за все, вашу антивірусну програму, “розвалив”, що з’явився вірус. Може бути й таке, що в сигнатурному арсеналі вашої антивірусної програми немає алгоритму, для того щоб повністю стерти вірус з оперативної системи і програма приймає спроби всього лише видалити вірусне зараження, а не сам вірус.

Досить часто трапляються ситуації, коли вірус заражає додаткові файли і програми для своєї роботи або ж автоматично починає роботу, а в цей час антивірусна програма розпізнає ці копії, але не розпізнає сам исходник (вірус), і як правило не може з ним впоратися.

Цей черв’як використовував чутливість Windows, з інтернету скачувати, при цьому файли його розташовані в папці system 32 під виглядом dll бібліотеки з рандомном ім’ям. У результаті створювалися файли autorun.inf і RECYCLED назву папки назва файла.vmx.

За рахунок цього, з’являлася можливість “зачепити” вірус через флешку. Сьогодні досить багато вірусів з аналогічним поведінкою і далеко не всі антивірусні програми, правильно виконують процес видалення такого вірусу.

Антивірусна програма сповіщає Вас про те, що виявила вірус, ліквідує його, але в наслідку знову його виявляє, знову ліквідує, у підсумку дії стають систематичними і позбутися від нього не вийти.

1 Видалення вірусу з оперативної пам’яті

1) Правильно видаляємо (за допомогою дєїнсталлятора – установка / видалення програм) встановлену антивірусну програму, вона тут ні до чого.

2) Викачуємо з інтернету Ccleaner і встановлюємо її. Починаємо роботу, для початку очищаємо папки temp. Це програмне забезпечення підходить звичайним користувачам, тому можна ставити всі прапорці в настройках- користувача інформацію вона не зітре! Детальніше про програмі я писав у статті — чищення реєстру .

3) Далі нам на допомогу знадобиться утиліта для очищення вірусів. Про них я писав у статті — безкоштовні утиліти для видалення вірусів . Вибираємо будь-яку. Наприклад викачуємо з інтернету програму Dr.web Cure it і встановлюємо її.

Ставимо оновлення, запускаємо одне з двох сканувань (швидке або повне). Швидке сканування дає в принципі ефективний результат. Всі віруси, які були виявлені — видаляємо. Перезавантажуємо комп’ютер.

4) Викачуємо новий антивірус. Важливо! Якщо до проблеми, у Вас був встановлена ​​антивірусна Eset NOD32 antivirus, то тоді, ставимо Avast або Avira, якщо був встановлений Avast ставимо Eset, або будь-яку іншу програму антивіруса на ваш смак.

Пояснити такі дії досить просто, антивірусна програма, яка у Вас була швидше за все, була пошкоджений, дані в реєстрі могли залишитися, а це що викличе неточну роботу антивірусної програми, тим більше, що саме ця антивірусна програма не здатна виявила загрозу з інтернету на вашому комп’ютері .


Таким чином ви зможете видалити вірус з оперативної пам’яті і оновити захист комп’ютера для можливих наступних атак. Удачі вам

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =