Видалення волосся назавжди народними засобами.

Є цілий список народних рецептів видалення волосся назавжди в домашніх умовах. У цій статті описані найбільш популярні та ефективні рецепти.

Спробуйте спиртову настоянку з перегородок волоського горіха або з шкаралупи кедрового горіха. Для приготування настоянки потрібно п’ятдесят штук волоських горіхів і сто п’ятдесят чи двісті мілілітрів семидесятивідсоткового спирту.

Горіхи розколюються, з них витягуються перегородки і складаються в посудину, виготовлений з темного скла. Потім заливаються спиртом, щільно закриваються і, протягом тижня, а можна й місяця, відстоюються в темному місці.

Коли настоянка з перегородок волоського горіха повністю готова, нею змазують ділянки шкіри з підвищеним ростом волосся. Робити це краще перед сном.

Така процедура виконується щодня протягом двох-трьох тижнів, або кілька разів на день один-два тижні. Після кожного разу буде випадати трохи волосся.

Увага: зміна настоянки на волоських горіхах на настоянку на кедрових (і навпаки) призводить до посиленого росту волосся
Якщо для змазування ділянок шкіри, на яких ростуть небажане волосся, використовувати сік зеленого волоського горіха, волосся буде випадати.
Навіть якщо після цього вони почнуть відростати, то будуть ослабленими, потонченні і світлими. Якщо процедуру повторити кілька разів, волосся взагалі не буде ніколи. Волоські горіхи можуть бути використані і іншим способом.

Їх шкаралупа спалюється, потім зола волоського горіха розбавляється водою, і отриманий склад використовується для змазування ділянок шкіри з небажаним волоссям. Волосся починає випадати. Для настоювання водного розчину, до складу якого входить одна чайна ложка попелу і півлітра води, досить дванадцяти годин.
Щоб позбутися небажаного волосся, потрібно змащувати ділянки, на яких вони ростуть, тричі на день або виконувати півгодинні компреси. Із золи волоського горіха також можна приготувати мизоль.

Для цього зола проходять крізь сито, заливається окропом, а потім розмішується в рідкому милі. Отриману пасту і наносять на проблемні ділянки шкіри.
Можна також скористатися смолою сибірського кедра (сибірської сосни).

Смолу потрібно просто нанести і видалити. Процедура схожа на воскову епіляцію, тільки волосся після неї рости перестають. Також можна скористатися маскою з куркуми. Куркуму потрібно розвести теплою водою до консистенції сметани, потім нанести на шкіру, з якої попередньо видалені все волосся.


Зверху накрити плівкою і тримати не менше двадцяти хвилин. Ще використовується настоянка дурману, але з нею потрібно бути обережним, тому що ця рослина є отруйним. Траву дурману звичайного (150 грам) потрібно прокип’ятити в одному літрі води до тих пір, поки не вийде міцний відвар.
Потім отриманий відвар потрібно настояти протягом трьох тижнів.

В отриманій настоянці дурману змочувати ватяний тампон і протирати проблемні ділянки. Також для протирання ділянок шкіри з небажаним волоссям можна використовувати сік зеленого винограду. За порадою Малахова можна взяти рослина мак самосійки і повністю спалити, а отриманої золою натирати ті ділянки тіла, де потрібно позбутися волосся.
Малахов обіцяє, що волосся в цих місцях більше не зростатимуть.

Видалення волосся назавжди народними засобами.

Прочитати статтю повністю.


Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 2 =