У період відключення гарячої води, за умови, що у нас стоять лічильники і з обох кранів тече холодна вода.Будет стягуватися плата за холодну воду з "гарячого" крана за розцінками гарячої води?

Не знаю, але це можна оскаржити тим, що температура гарячої води не відповідала нормативам.

Звичайно, порахують, адже вас попередили, що гарячої води немає і не буде 2 тижні. Дуже цікаво знати, НАВІЩО ви самі включаєте кран з гарячою водою, знаючи що там холодна за ціною в 5 разів дорожче? Ми взагалі на час відключення перекриваємо цей кран.

Я, наприклад, в період відключення перекрила крани на гарячу воду і пользоваласть тільки водою з труб для холодної води.

Це різні випадки: гаряча вода, яка не відповідна вимогам по температурі і звичайне відключення. Перекрити воду – це перекрити вентилі на трубах, а не краником регулювати.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як підключити теплі підлоги до котла


    Як підключити теплі підлоги до котла При виборі типу теплої підлоги для приватного будинку варто звернути увагу на самий зручний і економічний варіант водяні підлоги, що підключаються до котла….

  • Як знищити клопів в квартирі – Каменску цікаво – Каталог статей – Каменськ-Уральський live

    Як знищити клопів в квартирі Клопи – кровоссальні комахи. Активний спосіб життя вони починають, коли на місто опускається ніч. Клопи живуть також в різних областях, незалежно від того, санітарний…

  • Віщі сни правда і вигадки

    Віщі сни (правда і вигадки їх часто зустрічаються) характерні для проникливих людей. Сон – це звичайне повсякденне явище. Але якщо намагатися дати більш точне визначення цієї особливості нашого о…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + nine =