Варто відразу сказати, що формат карти флеш-пам’яті Secure Digital Memory Card (SD), розроблений для використання в основному в портативних пристроях. На даний момент картки Secure Digital Card широко використовується в КПК, цифрових фотоапаратах, мобільних телефонах, смартфонах, комунікаторах, GPS навігаторах і в деяких ігрових приставках.

Якщо Ви власник картки Secure Digital Card розміром 24x32x2,1 мм, значить Ваша карта забезпечена власним контролером і спеціальною областю, де, на відміну від MMC, записується інформація так, щоб «незаконне» читання інформації було неможливо.

Картки пам’яті від виробників Sandisk, Digma, Transcend, Kingston, Kingmax, Silicon Power, A-DATA, Apacer, QUMO, Team Group мають дуже хорошу швидкість записування інформації та передачі даних а також велику ємність. Варто також сказати, що карти SD сумісні з більшістю пристроїв, розрахованих на MMC.

Були випадки, коли до нас зверталися власники таких карт SD Transcend, SD Kingmax використовують карти в своїх старих пристроях (фотоапаратах і мобільних пристроях. Проблеми з таким використання зростають, так як дані – контакти і вся інформація втрачається через застарілої техніки. Відновити дані можна, оскільки вся інформація нікуди не дівається і не видаляється.

Необхідно лише знайти до неї шлях. Ми використовуємо наші напрацювання і спеціальні зчитувальні пристрої, які дозволяють нам відновити всі контакти, і всю інформацію, що представляє для Вас найбільшу цінність. Якщо у Вас загубилася інформація, загубилися всі контакти, а ви не зберегли їх, не видно дані, ми допоможемо Вас відновити всі за невеликий проміжок часу (від 1:00 до 8:00).

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 16 =