Цифрові фотографії багато в чому дуже зручні, їх можна швидко скопіювати і перенести на фшелке, відправити по електронній пошті. Але є також один істотний мінус, їх можна випадково видалити з диска. У більшості випадків випадкове видалення фотографій відбувається з флешки або карти пам’яті фотоапарата. Але в такі моменти не варто сильно зневірятися, оскільки відновлення видалених фотографій можливо і далі ми розглянемо все в прикладах.

Існує безліч різних програм для відновлення видалених файлів і деякі з них були розглянуті в статті «Відновлення видалених даних з флешки». Але так само є і спеціалізовані програми для відновлення видалених фотографій, про які й піде мова. Серед популярних програм можна виділити Hetman Photo Recovery, ФОТОДОКТОР, Ashampoo GetBack Photo, Magic Photo Recovery. Всі вони дуже схожі і відрізняються тільки меню і тому, розглядати ми будемо тільки одну програму відновлення фото Magic Photo Recovery.

Ми будемо виробляти відновлення видалених фотографій з флешки і для цих цілей ми запишемо на неї і потім видалимо всі фото. Після запуску програми в робочому вікні ми бачимо всі знайдені носії інформації, у тому числі і підготовлену флешу. Програма Magic Photo Recovery також підтримує відновлення видалених фотографій з фотоапарата, маючи свого базі величезний список підтримуваних моделей. Якщо ж вашого фотоапарата в цьому списку немає, можна все одно спробувати підключити його до комп’ютера або ж підключити карту пам’яті через картрідер.

Вибравши необхідний носій інформації натискаємо кнопку «Далі» і переходимо до наступного віконця. Пропонується вибрати один з варіантів сканування. За умовчанням встановлено «Нормальне сканування», яким ми і скористаємося. У цьому режимі інформація про фотографії повинна відновитися повністю в разі успіху.

Далі відбувається настройка сканування. Можна вказати тип, розмір і дату створення фотографії для більш детального пошуку. Припустимо, що ми знаємо тільки, що ці файли видалені і виберемо відповідний пункт «Тільки видалені файли».

Після сканування видається віконце, де відображаються, в залежності від налаштувань, знайдені приділеною фотографії. Кожну фотографію можна попередньо подивитися і відзначити галочкою при необхідності її відновлення.

Далі все дуже просто. Вибираємо, в якому вигляді ми хочемо їх зберегти, наприклад, на жорсткий диск. і зберігаємо. При цьому можна відновити навіть структуру папок, в яких знаходилися фотографії до видалення.

Після відновлення всі файли відмінно відкриваються і готові для подальших маніпуляцій.

Тепер розглянемо випадок трохи гірше. Розглянемо ситуацію, при якій флешка була відформатована швидким форматуванням, тобто очищенням змісту диска. Спробуємо в цьому випадку відновити наші фотографії. І тут нас чекає сюрприз. Програма для відновлення фото Magic Photo Recovery не спроможна відновити фотографії після форматування. Результат у всіх режимах був однаковий, фотографій не виявлено.

Але, мета залишилася, необхідно відновити фотографії. Після тестування всіх перерахованих на початку програм, результат вийшов наступний:

Magic Photo Recovery ідеально підходить для відновлення тільки що віддалених вручну фотографій, так як має функцію швидкого сканування і дуже швидко відновлює такі фото, але абсолютно безсила після форматування носія;

ФОТОДОКТОР взагалі не побачила флешку;

Hetman Photo Recovery відмінно впоралася із завданням і виявила навіть не учувствовать в експерименті фотографії. У неї немає ніяких налаштувань. Є тільки один режим глибокого сканування, із за чого сканування флешки відбувається дуже довго;

Ashampoo GetBack Photo перевершила навіть всі очікування, знайшовши на флешці близько 2500 різних графічних об’єктів які підлягають відновленню, серед яких звичайно були і наші фотографії.


Також цікаві статті на сайті chajnikam.ru:

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як правильно публікувати в Facebook фотографії та відео ваших дітей

    Поділитися ВКонтакте Дана стаття написана нашим читачем Владиславом Флакс, творцем і керівником компанії OWOX. Ті з вас, у кого є діти (або плануються в найближчому майбутньому), напевно стикал…

  • З’єднання фотографій в фотошопі

    Вирішив опублікувати деякі мої відео уроки з графічним програмам. Справа в тому що останнім часом я все більше і більше проводжу час за комп’ютером і в інтернеті. Ні для нікого немає секрету в то…

  • ТОП-5 додатків для редагування фотографій на iPhone.

    Додатки для редагування фотографій на iPhone – це не тільки корисна, але і вельми захоплююча штука. Ще б пак – іноді сідаєш за обробку карток, забуваєш про все, адже така кількість найкрасивіших…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + six =