Інформація покупцеві:

Витяжки – атрибути чистоти і комфорту на кухні

На жаль, ще поки не всі російські споживачі вважають витяжку неодмінним доповненням до газовій або електричній плиті, хоча в Європі переваги цієї техніки оцінили ще років 20-30 тому. Можливо, проблема в тому, що витяжки, вироблені за часів Радянського Союзу не відрізнялися високою якістю і функціональністю, тому їх робота, скоріше, відчувалася лише як гудіння, при цьому очищення повітря була помітна. Якими ж бувають сучасні витяжки?

Форма витяжок

Купольні і плоскі, вбудовувані і навішує окремо, острівні і декоративні – кожна з цих категорій витяжок вражає різноманітністю моделей.

Плоскі витяжки встановлюються на стіну над плитою; це найбільш простий і демократичний варіант, представлений вентилятором, що нагнітає повітря від плити, і фільтром, який очищає це повітря. Плоска витяжка підійде для тих, у кого вентиляційний канал розташований далеко від газової плити.

Купольні витяжки в наш час найбільш затребувані; вони підходять для середніх і великих кухонь і монтуються зазвичай до стелі. Дизайн купольних витяжок може бути різним – і форма, і колірні рішення, і матеріали визначаються проектувальником. Останнім часом стали модні купольні витяжки з загартованого скла – вони шалено стильні, хоч і непрактичні. Особливий варіант купольних витяжок – острівні, які встановлюються над розташованої в центрі кухні плитою. Як правило, такі витяжки найбільш потужні і при цьому малошумні, тому й коштують вони недешево.

Тип вбудовування

Вбудовувані витяжки бувають висувними і Повновбудовувані; перший варіант ховається в неробочому стані і висувається лише на час експлуатації; витяжки другого типу кріпляться до стіни, закриваючись спереду декоративною панеллю, при цьому з’єднуючись верхнім кінцем з вентиляційним каналом. Вбудовувані витяжки будуть цікаві для жителів малогабаритних квартир і власників компактних печей нестандартних розмірів; другі ж відмінно виглядають над плитами тієї ж ширини, при цьому варто відзначити їх велику довговічність і функціональність.

Фільтри для витяжок

Сьогодні виробники пропонують два основних типи витяжних фільтрів – вугільний і жироулавливающий. Перший варіант відмінно вловлює, а потім адсорбує різні запахи; він незамінний в умовах, коли вентиляція недостатня. Недоліком вугільного фільтра є необхідність його частої заміни, так що, купуючи витяжку цього типу, варто подбати про наявність змінних фільтруючих картриджів. Фільтри для уловлювання жиру мають більш демократичну вартість і вельми зручні в експлуатації – багаторазові фільтри можна навіть мити засобом для посуду, а, з часом, запасний фільтр можна знайти без праці; одноразові ж служать довго і коштують недорого. До слова, деякі сучасні витяжки мають датчик, що показує рівень забрудненості фільтра.

Наостанок зазначимо, що пропонуючи купити витяжки, наш інтернет-магазин абсолютно впевнений в їхній якості, надаючи гарантію від виробника та сертифікати якості продукції. Продаж витяжок магазинів 003 виробляється з доставкою в зручний для клієнта час, також можемо запропонувати установка витяжки, виконувану нашими партнерами.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як вибрати і купити хорошу вбудовувану витяжку для кухні

    Плюшкін Для кухні Майже вся сучасна побутова техніка для кухні ділиться на вільно розташовану і вбудовувану. Не є винятком і витяжки. Вбудовувані варіанти встановлюються не просто над плитою, а…

  • Як встановити повітропровід для витяжки

    В ідеалі на кожній кухні повинні бути витяжка. Цей важливий елемент дозволить вчасно вивести за межі вашої квартири або будинку пари, що містять частинки жиру, дим, чад і сильні харчові запахи. В…

  • Установка витяжки на кухні

    Установка витяжки. Даються практичні поради про те, як встановити самостійно витяжку на кухні. Витяжка – різновид воздухоочистителя. Встановивши її на кухні, ви забезпечите чистоту повітря не тіл…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + one =