Каталог товарів

Встановлення лічильників тепла

Компанія "Електровимір" тісно співпрацює з компанією L&G Metering – офіційним представником Landis + Gyr в Україні по тепловим лічильникам і надає послуги із встановлення квартирних і загальнобудинкових теплолічильників.

Як показує практика, установка теплового лічильника призводить до економії витрат на теплову енергію, в середньому на 30%, а для юридичних осіб, тобто офісних приміщень – лічильник окупається за один опалювальний сезон. Наведені вище цифри справедливі за умови відсутності теплих підлог і інших схованих джерел теплоти.

Перед початком установки теплового лічильника, мешканцеві необхідно звернеться в обслуговуючу компанію (ЖЕК, ОСББ, РЕО і т.п.) і заявити в письмовій або усній формі про наміри встановити лічильник тепла. Установка квартирних теплолічильників проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України (КМУ) №630 від 25 липня 2005 року.

Процедура установки лічильника наступна:

  • жилець пише заяву в ЖЕКу і вибирає монтажну організацію;
  • монтажна організація отримує техумови (якщо такі передбачені) в ЖЕКу;
  • розробляється проект;
  • проект узгоджується в ЖЕКу;
  • відбувається монтаж теплового лічильника;
  • лічильник пломбується і підписується акт введення в експлуатацію вузла комерційного обліку теплової енергії;
  • жилець підписує додатковий договір з ЖЕКом по взаєморозрахунках за спожиту теплову енергію.

Після завершення всієї процедури встановлення теплового лічильника, мешканцеві слід звернути увагу на періодичну повірку лічильників. Повірка лічильників здійснюється на основі складених договорів між "виконавцем" та субпідрядником з надання послуг з демонтажу, транспортуванні та повірці квартирного теплолічильника. Термін "виконавець" позначає організацію, яка надає послуги з теплової енергії і часто є ЖЕКом. Плата за повірку лічильників тепла враховується у вартості за одиницю теплової енергії!

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + nine =