Шановні форумчани, ситуація така.

Підписка на коментарі Коментарі (10)

веселка, я досвіду в спілкуванні з подібними інстанціями поки не маю. Але свою заяву про недотримання сусідами зверху державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою починав би з вказівки, що під час капітального ремонту квартири сусіди зверху не просто замінили підлогове покриття, що могло б вважатися косметичним ремонтом, а розібрали паркетний, лінолеумний і плитковий підлогу по всій квартирі, видалили чорнову підлогу, гідроізоляцію, звукоізоляцію до бетонних плит міжповерхового перекриття. Після цього на плиту перекриття – без облаштування гидроизолирующего і звукопоглинального покриття – була залита бетонна стяжка, а поверх стяжки покладено нове підлогове покриття.

Таким чином, була порушена, зокрема, ізоляція плит міжповерхового перекриття від ударного і повітряного шуму, в результаті чого умови проживання в нижній квартирі стали нестерпними.

На мій неосвічений погляд, такі роботи відносяться до зміни конструкцій підлог, т. Е. До будівельних робіт, і повинні якимось чином регламентуватися білоруськими законами та стандартами, порушення яких повинно тягнути за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.

Заяву необхідно підкріпити посиланнями на відповідні положення і пункти Житлового кодексу Республіки Білорусь, Правил і норм утримання житлових будинків в містах і селищах Республіки Білорусь, відповідних наказів Міністерства житлово-комунального господарства Республіки Білорусь та іншого республіканського і місцевого житлового законодавства.

Заявою до будинкоуправління я б не обмежувався, а написав би також в інстанцію, яка здійснює державний контроль за додержанням юридичними та фізичними особами державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою. Повинен бути якийсь інспекційний орган при Міністерстві житлово-комунального господарства Республіки Білорусь.

Але не забувайте при цьому про заходи прямого впливу на опонентів.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =