До атегорія: Скління

Замазка вікон, заміна разбітогостекла

Замазка вікон. Під впливом атмосферних впливів віконна замазка спочатку розтріскується на поверхні, потім оголюється по краях і тримається тільки на шпильках або на гвоздиках. Не можна чекати, щоб замазка прийшла в такий стан, тому що від стікає зі скла води дерев’яні палітурки починають гнити. Дерев’яну раму слід очистити від залишків замазки і потім добре прооліфити.

Мал. 175. Положення склоріза при роботі 1 – правильне; 2-неправильне

Цим не тільки захищають дерево від вологи, але і готують грунт для міцного зчеплення замазки з деревом. Після засихання оліфи замазку накладають спочатку рукою, потім придавлюють і загладжують ножем. Щоб замазка не прилипала до ножа, його потрібно постійно змочувати водою. Це полегшує також нанесення нового на-кривочного шару на стару замазку. Після цього замазку олифят, а потім фарбують. Якщо є щілину і на внутрішній стороні вікна, то її теж очищають, олифят, заповнюють замазкою, загладжують, знову олифят і фарбують.

Заміна розбитого скла. Стулку з розбитим склом знімають з петель і кладуть на рівну поверхню. Залишки розбитого скла видаляють, кліщами висмикують гвоздики або шпильки і невеликим зубилом старанно вибивають всі залишки старої замазки. Фалец, очищений від бруду і пилу, покривають оліфою. Для маленьких вікон застосовують скло товщиною 2 мм, для великих – 3 мм. Розмір відрізається скла повинен бути на 2 – 3 мм менше розміру рами, щоб у фальцах залишалася невелика щілина для об’ємних деформацій. Якщо форма стулки вікна не точно прямокутна, то лист скла потрібно підігнати під її розміри. Якщо виправити стулку і зробити її правильної прямокутної форми за допомогою пересування косинок і т. П. То може виявитися, що все вікно було перекошене і тепер стулка не підходить до рами вікна. Правильність форми стулки перевіряють виміром її діагоналей. Якщо вони рівні (їх можна виміряти шпагатом), значить форма стулки прямокутна.

Скло ріжуть по лінійці, склоріз тримають вертикально і ведуть його з рівномірною швидкістю. Сильно натискати на склоріз і проводити два рази по одному місцю не слід. Різати буде легше, якщо поверхня скла в розрізати місці змастити маслом, гасом або скипидаром. Відрізану частину обламують про край столу. Якщо край обрізаного скла вийшов нерівним і його не можна виправити обламуванням виступаючих частин бічним зубцем склоріза, скло потрібно відрізати знову.

Вставляють скла наступним способом: спочатку з замазки скачують довгий валик діаметром близько 6 мм і закладають його в фальц. Потім замазку злегка придавлюють, вставляють скло і забивають металеві шпильки (або дрібні гвоздики), першого на відстані 5 см від кута, а решта через 15 см один від одного. Шпильки забивають так, щоб після нанесення основного шару замазки їх не було видно. Тільки після цього обмазують фальц і загладжують замазку. Замазку покривають оліфою, а потім фарбою. Оліфа і фарба захищають замазку від висихання, вивітрювання і руйнування.

Скління – Замазка вікон, заміна разбітогостекла

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Заміна скла в пластиковому вікні. Вся процедура своїми руками

    Версія для друку Пластикові вікна відрізняються своєю практичністю, довговічністю і надійністю. Але іноді відбувається пошкодження скла і потрібна його заміна. У деяких випадках виникає необхідні…

  • Як зі скла зробити дзеркало

    Купити дзеркало в наш час не становить проблеми, до того ж будь-якої конфігурації і розміру. Однак, є такі «майстри» яким приносить величезне задоволення виготовити даний виріб власноруч. Зробити…

  • Посуд зі скла

    Скляний посуд завжди буде прикрасою будь-якого столу. Як правильно мити скляний посуд, щоб вона блищала, і на ній не залишалося розлучень від води? Скло любить дбайливий догляд. Це відноситься не…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 2 =