Інструкція по самостійному заміром дверного отвору може бути представлена ​​наступним алгоритмом:

1) Замір висоти отвору (Н прорізу), в який будуть встановлені двері купе. Зняття розмірів слід виробляти в декількох місцях з кроком приблизно 700 мм. Допускається перепад висоти до 15 мм, при цьому висота отвору приймається рівною мінімальної з виміряних величин. Важливо переконатися, що стать не має ухилу – інакше двері купе після установки будуть скочуватися.

2) Замір ширини прорізу (L отвору). Ширину вимірюють також в декількох місцях. Допускається різниця до 20 мм, при цьому ширина отвору приймається рівною максимальній з виміряних (дана методика вірна для дверей-купе, які рухаються перпендикулярно бічних стін).

3) Замір глибини отвору. Слід брати до уваги ширину напрямних для систем купе. Так, в середньому (залежно від системи алюмінієвого профілю шафи-купе) двухполозная напрямна має розмір близько 82 мм, відповідно мінімальна глибина прорізу під двері-купе становить 82 мм, однак, на практиці, прийнято залишати для руху дверей глибину 100 мм – для можливості регулювання.

Як розрахувати розмір дверей-купе

Розрахунок габаритів дверей-купе робити самому зовсім необов’язково. Ообратітесь до нас вже зараз, і ми зробимо всі необхідні розрахунки за вас.

Довжина напрямних (L напр) для корпусних шаф :

L напр = L отвору – 2 мм.

Зменшення довжини на 2 мм роблять для спрощення монтажу.

Довжина напрямних (L напр) для вбудованих шаф.

L напр = L прорізу + 40 мм.

Збільшення довжини на 40 мм роблять для того, щоб мати можливість підігнати розмір по місцю монтажу, тому як правило, розмір верхньої та нижньої направляючих буде відрізнятися. Дана методика розрахунку ширини дверей купе вірна тільки для прямих шаф. У разі кутових конструкцій необхідно або застосування спеціальних програм або моделювання вироби.

Висота двері-купе (Н дв) розраховується за формулою:

Ширина двері-купе (L дв). як правило, розраховується за формулою:

а) Для двох дверей:

L дв = (L прорізу + 20 мм) / 2, де 20 мм – це розмір 1-го перехлеста дверей.

б) Для трьох дверей:

L дв = (L прорізу + 40 мм) / 3, де 40 мм – це розмір 2 -х перехлестов дверей.

в) Для чотирьох дверей:

L дв = (L прорізу + 40 мм) / 4, де 40 мм – це розмір 2 -х перехлестов дверей

Чотири двері купе можна розташувати різними способами – як з 2-ма перехлестами (це найбільш популярний варіант, представлений на фотографіях), так і з 3-ма перехлестами.

Коли застосовуються орні двері і як їх розрахувати?

Орні двері з алюмінієвого профілю для систем купе застосовуються в тих випадках, коли застосування дверей-купе неможливо. Наприклад, ширина отвору менше 900 мм, кутова конструкція шафи і т.д.


У глибину дані двері займають близько 60 мм. Конструкція відрізняється від систем купе застосуванням орних механізмів замість роликів і спеціальних орних треків. Внаслідок цього розрахунок висоти дверей (Н дв) здійснюється за формулою:

Н дв = Н отвору – 26 мм.

Ширина перші орної двері (L дв) у прямих шафах розраховується за формулою:

L дв = L отвору – 12 мм.

Якщо в отворі будуть встановлені 2 двері, то ширина кожної дорівнює

L дв = (L отвору – 18 мм) / 2.

У разі кутових конструкцій для розрахунку необхідно або застосування спеціальних програм або моделювання вироби.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як встановити двері купе самому фото і відео монтажу

    Для виготовлення та встановлення дверей – купе самому, потрібно правильно зробити виміри і розрахунки. Якщо ви вирішили для себе, що двері – купе повинна бути встановлена ​​у вашому будинку, пере…

  • Як переважити двері холодильника самостійно

    У більшості холодильників двері відкриваються з правого боку. Однак іноді виникають ситуації, в яких стандартна конструкція вимагає невеликої зміни переважування дверей на іншу сторону. Як перев…

  • ЯК ЗРОБИТИ ДВЕРІ КУПЕ

    Двері купе дуже зручні і відмінно вписуються в будь-який інтер’єр, вони займають мало місця, зручні у використанні, і зробити їх можна не тільки на замовлення, але і своїми руками. У будь-якому б…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 6 =