Засіб від ламкості нігтів

Сучасні чоловіки цінують у жінках крихкість, м’якість і красу. А як же бути з крихкими, ламкими і м’якими нігтями? Це теж цінність? Звичайно, ні! З ламкістю можна і потрібно боротися.

Тут без хорошого кошти від ламкості нігтів не обійтись. Але спочатку потрібно розібратися в причинах ламкості, щоб діяти цілеспрямовано.

Причини ламкості нігтів

Причин ламкості нігтів може бути багато, як мінімум можна виділити дві категорії: внутрішні і зовнішні.

До внутрішніх причин. які можуть викликати ламкість нігтів, відносяться захворювання внутрішніх органів і систем, наприклад, захворювання легень, псоріаз – системне захворювання шкіри, недолік гемоглобіну в крові, навіть поразка нервових закінчень на руках, кистях рук або пальцях можуть призвести до ламкості нігтів. Треба пам’ятати, що подібні захворювання лікують лікарі-професіонали, тому якщо ви помічаєте постійно погіршується стан нігтів, вам необхідно звернутися до лікаря.

Нестача вітамінів A, D, E, B так само призводить до ламкості нігтів, втім, як і до посічених кінчиків волосся.

Крім внутрішніх причин, на наші нігті впливають і зовнішні фактори. Наприклад, якщо ви працюєте з побутовою хімією і не надягаєте рукавичок, це призведе до пересушування нігтя і кутикули, в результаті чого нігті стануть ламкими, а кутикула – грубої, сухий і не красивою. Також наші нігті, як і шкіра, бояться перепадів температур, адже нігті на 80% складаються з води, мороз чи спека їх пересушатся.

До зовнішніх факторів впливу на ніготь можна віднести і неправильний догляд за нігтями. Неправильний догляд за нігтями це тема окремої розмови, а зараз важливо зрозуміти, як можна боротися з крихкістю нігтів.

Кошти від ламкості нігтів

Перший спосіб ми вже назвали, якщо стан ваших нігтів постійно погіршується – зверніться за допомогою до професіоналів.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Відгук про Засіб проти розшаровування і ламкості нігтів Oriflame The One

    Переваги: красивий і ніжний відтінок, зміцнює і захищає нігті Недоліки: немає Зовсім недавно відкрила для себе дуже хороше і найголовніше ефективний засіб від компанії Oriflame, це захисне пок…

  • Як прибрати лак для нігтів з одягу

    Якщо ви прийняли рішення зробити манікюр власними силами, треба всі маніпуляції здійснювати надзвичайно акуратно. Один необережний рух руки – нігті і ваш наряд можуть бути зіпсовані. Проблема з…

  • Як прибрати подряпини з меблів

    Меблі зазвичай купується з розрахунком на довгу службу, але іноді потрібно освіжити її зовнішній вигляд. Якщо на меблях з’явилися подряпини, то не потрібно засмучуватися, адже є маса способів їх…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − eleven =