Ртутні термометри краще не розбивати – це знає кожен. Але цей вимірювальний прилад настільки крихкий, що навіть при дбайливому ставленні ризикує бути пошкодженим. На жаль, в такій ситуації рідко замислюються про те, що необхідна утилізація градусників з дотриманням Санітарних правил і норм.

Пошкоджені градусники є джерелом токсичних парів ртуті. Навіть дуже низька концентрація рідкого металу з часом здатна викликати важке отруєння. Жінки і діти особливо сприйнятливі до шкідливого впливу ртутних випарів. Тому правильна утилізація ртутних градусників обов’язкова!

Викид несправних термометрів в сміттєвий контейнер або в каналізацію створює загрозу для здоров’я оточуючих. За правилами техніки безпеки збирання, перевезення та утилізація ртутних градусників, проводиться виключно фахівцями. Знешкодженням відслужили своє термометрів займаються компанії, що володіють ліцензією на проведення подібних робіт.

Як бути, якщо неприємність вже трапилася? Перший варіант дій – самостійно розшукати районний пункт прийому містять ртуть відходів, якщо такий є, і віднести туди все, що залишилося від градусника. Другий – звернутися в компанію, спеціалізацією якої є утилізація медичних відходів. Професіонали проконсультують по всіх виниклих питань та візьмуть на себе вивіз джерела небезпеки.

Відправте заявку на вивезення та утилізацію відходів

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × one =