Вперше на нашому блозі? – Тоді Вам треба проробити Всього 2 Кроку: Крок 1. Обов’язково підпишіться на поновлення через RSS feed. або оформіть підписку, щоб всі нові записи блогу приходили Вам на Email (форма для підписки вгорі праворуч).

Всі нові записи, авторські замітки, присвячені освоєнню англійської мови, будуть надходити до Вас кожного разу, коли вони будуть опубліковані на блозі.

Крок 2. І обов’язково підпишіться на наші Безкоштовні Озвучені фонетичні уроки англійської – форма для підписки в колонці справа.

Нам дуже приємно, що Ви завітали до нас!

До нових зустрічей на сторінках Захоплюючого Англійського!

Набуті навички обов’язково повинні бути затребувані.

Як добре, якщо поруч є людина, з якою Ви могли б поспілкуватися по-англійськи. Ну а якщо такої людини поруч немає, його можна знайти. Вірно?

Якщо у Вас є мікрофон і досить швидкісний доступ в Інтернет, Ви можете спілкуватися через Скайп (Skype) – живим голосом.

А однодумця Ви можете знайти собі на цій сторінці нашого блогу – ми запрошуємо всіх, хто займається за програмами Захоплюючого Англійського. заглянути на цю сторіночку, залишити своє запрошення до спілкування, або прийняти чиєсь. Спілкування необхідно! І, головне, все в наших руках!

Залишайте своє запрошення в коментарях:

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як знайти співрозмовника в скайпі для англійської мови

    У наш прогресивний століття, щоб вивчити мову і знайти цікавих співрозмовників не обов’язково їхати в іншу країну, та що там – навіть з дому виходити не треба! Досить просто дізнатися, як знайти…

  • Як знайти місце для свердловини

    Вода відіграє першорядне значення на присадибній ділянці, і її відсутність може стати проблемою. Абсолютно безглуздо бурити свердловину де доведеться – водоносний шар проходить не скрізь. Перед б…

  • Де знайти недорогі меблі для дачі та саду

    Рекомендуємо спочатку провести маркетингове дослідження, завдяки пошуку в Інтернеті. Основне завдання – знайти магазини, які пропонують меблі для садових ділянок і дачі. Пропонується досить широк…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + 1 =